Predajňa / bicykle: 0917 555 567

Pon - Pia 9:00 – 17:00 / So 8:00 – 12:00

Nákupný košík

V košíku nemáte žiadny tovar.

Akciový kupón: CYKLO20🚴‍♂️ EXTRA zľava 20% na všetky skladové produkty zo sekcie cyklo oblečenia ⚡🚲 Akciový kupón: CYKLO20

Focus THRON 6.8 slate grey 2022

Hydraulicky tvarovaný hliníkový rám s plne integrovaným vedením káblov CIS a inteligentne pripevnenou taškou na náradie. Zdvih 130 mm s novou kinematikou FOLD optimalizovanou pre väčší pokrok: odpružená vidlica RockShox Recon Gold RL a zadný tlmič Deluxe Select. Spoľahlivé radenie Shimano Deore 1x12 a spoľahlivé 4-piestikové brzdy.

2 x hodnotené

Tento produkt je dlhodobo vypredaný.

Alternatívne produkty z kategórie Bicykle:

SCOTT SPARK 940 2022

SCOTT SPARK 940 2022

Skladom

2 659,00 €

SCOTT SPARK 960 2022, red

SCOTT SPARK 960 2022, red

Skladom

1 799,00 €

SCOTT SPARK 960 2022, black

SCOTT SPARK 960 , black

Skladom

1 999,00 €

Základné informácie

Všetko je to o detailoch: Špeciálne vyvinutý dizajn CIS (Cockpit Integration Solution) zaisťuje čistý dizajn a bezproblémové radenie a brzdenie. Všetky káble vedú z riadidiel do predstavca a cez headset do rámu. Okrem toho sa THRON dodáva s taškou na náradie medzi horným a spodným uhlom trubice. Taška na náradie ponúka priestor pre všetky drobnosti ako je multifunkčné náradie aj malú pumpu.

x

Hydraulicky tvarovaný hliníkový rám s integrovaným vedením káblov

x

Odpružená vidlica RockShox Recon Gold RL

x

Tlmič Deluxe Select

x

Spoľahlivé radenie Shimano Deore 1x12

x

4-piestové brzdy

x

Pedále nie sú súčasťou, vhodné si vyberieš TU

x

Hydraulicky tvarovaný hliníkový rám s integrovaným vedením káblov

x

Odpružená vidlica RockShox Recon Gold RL

x

Tlmič Deluxe Select

x

Spoľahlivé radenie Shimano Deore 1x12

x

4-piestové brzdy

x

Pedále nie sú súčasťou, vhodné si vyberieš TU

Špecifikácia:

Rám

7005 Aluminum, 130 mm F.O.L.D. kinematic, BSA BB, ISCG 05, 148x12 thru axle, internal cable routing, Post Mount 180 mm

Materiál rámu

Aluminium

Vidlica

Rock Shox Recon Gold RL 29 Boost, DebonAir, 110x15 mm, 42 mm rake, 130 mm travel

Zdvih vidlice

130 mm

Tlmič

Rock Shox Deluxe Select, 190x45 mm, hardware: 25 x 8mm, custom tune

Radenie

Shimano Deore M6100

Prehadzovačka

Shimano Deore M6100, 12-speed

Kazeta

Shimano Deore M6100, 12-speed

Reťaz

Shimano Deore CN-M6100, 12-speed

Kľuky

Shimano Deore M6120, 12-speed

Ozubenie

vpredu: 32, vzadu: 11-51

Riadidlá

Aluminium 35 mm, riserbar 11mm, 760mm

Predstavec

FOCUS C.I.S. integrated, 50 mm, 0°, 35 mm, aluminium

Hlavové zloženie

ACROS ZS56/ZS56, FOCUS C.I.S. Integrated

Sedlo

FOCUS Trail SL

Sedlovka

Post Moderne dropper post PM-171, 31.6 mm

Brzdy

Shimano MT420, 4-piston, hydraulic disc brake

Brzdové páky

Shimano MT420

Ráfiky

RODI TRYP25, 25-622

Zadný náboj

Novatec D462 Disc, 12x148 mm

Predný náboj

Novatec D041, 15x110 mm thru axle

Predný plášť

Maxxis Dissector 2.4

Zadný plášť

Maxxis Rekon 2.4

Prevody

12

Hmotnosť

15,7 kg

Geometria:

  SMLXL
 SIZE39424548
 SIZE (MM)390420450530
 HANDLEBAR WIDTH760760760760
 STEM LENGTH (MM)50505050
 CRANKARM LENGTH170170170170
 SEAT POST LENGTH (MM)125150170170
ASEAT TUBE LENGTH (MM)390420450530
BEFFECTIVE TOP TUBE (MM)572605640609
CHEAD TUBE ANGLE (°)66.566.566.566.5
DEFFECTIVE SEAT TUBE ANGLE (°)75757575
ECHAINSTAY LENGTH (MM)435435435494
FBOTTOM BRACKET DROP (MM)35353535
GHEAD TUBE LENGTH (MM)100110130180
HFORK CONSTRUCTION HEIGHT (MM)541541541541
IPRE-RAKED FORK (MM)46464646
JWHEELBASE LENGTH (MM)1139117312111155
KSTACK (MM)605615633676
LREACH (MM)410440470502

Parametre

Parametre

  • Modelový rok 2022
  • Výrobca FOCUS
  • Pohlavie Muž
  • Farba Šedá
  • Materiál rámu Alloy
  • Veľkosť kolies 29"
  • Počet prevodov 1x12 speed
  • Značka/výrobca FOCUS   FOCUS Výrobca
    FOCUS Bikes GmbH
    Allee 26, 49685 Emstek, Nemecko
    info@focus-bikes.com
    www.focus-bikes.com

Hodnotenie (2)

Hodnotenie

2x hodnotené Aritmetický priemer z 5 udelených hodnotení.
Informácie o získavaní recenzií

29.1.2025

Ok

Recenzie návštevníka

Ok

Ok

Ok

15.10.2023

Richard Semanko

Recenzie návštevníka

spokojnost

+

-

Váhate s výberom? Ozvite sa nám.

Radi vám pomôžeme.
sadesport@sadesport.sk+421 917 555 567

Naša práca = naše hobby
Radi Vás o tom presvedčíme. Prinášame 
profesionálne a odborné poradenstvo. 
Na telefóne, na predajni, na chate.

Dbáme na kvalitu produktov
Predávame len to, za čo sa môžeme 100% zaručiť. 
Vyberáme pre Vás len osvedčené značky.

Široký výber bicyklov
Viac ako 1500 bicyklov a elektrobicyklov skladom
 ihneď k odberu, v predajni aj na našom e-shope.

Prihlásenie