Predajňa / bicykle: 0917 555 567

Pon - Pia 9:00 – 17:00 / So 8:00 – 12:00

Nákupný košík

V košíku nemáte žiadny tovar.

Akciový kupón: CYKLO20🚴‍♂️ EXTRA zľava 20% na všetky skladové produkty zo sekcie cyklo oblečenia ⚡🚲 Akciový kupón: CYKLO20

MARIN BOLINAS RIDGE 2 29", modrá/čierna/zelená/šedá

- Duralový rám: veľkosti M-17", L-19", XL-20,5", XXL-22"- Vidlica SR Suntour XCM DS so zdvihom 100 mm - Hydraulické kotúčové brzdy Tektro M275- Prevodový set Shimano Altus/TY700, 24 speed- Plášte MTB, 29x2.25"

Tento produkt je dlhodobo vypredaný.

Alternatívne produkty z kategórie Bicykle:

Základné informácie

x

8 stupňová prehadzovačka Shimano Altus

x

MTB Plášte, 29x2.25"

x

Hydraulické  kotúčové brzdy Tektro M275

x

Kvalitný duralový rám

x

Odpružená vidlica SR Suntour XCM DS, so zdvihom 100mm 

x

8 stupňová prehadzovačka Shimano Altus

x

MTB Plášte, 29x2.25"

x

Hydraulické  kotúčové brzdy Tektro M275

x

Kvalitný duralový rám

x

Odpružená vidlica SR Suntour XCM DS, so zdvihom 100mm 

Špecifikácia:

Rám

Series 1 6061 Aluminum, 29" Wheels, Low Standover, 68mm BB shell, 135mm Forged Dropouts, Chainstay Mounted Disc Brakes

Vidlica

SR Suntour XCM DS, 100mm Travel, Preload Adjustment, 46mm Offset

Ráfiky

Marin, Double Wall Alloy

Náboj zadný

Forged Alloy, Disc, 32H

Náboj predný

Forged Alloy, Disc, 32H

Špice, niple

Black Stainless Steel

Plášte

MTB, 29x2.25"

Prehadzovačka

Shimano Altus, 8-Speed

Prešmyk

Shimano FD-TY700

Radiace páky

Shimano Altus 3x8-Speed

Kľuky

Alloy Crank, Steel Chainrings, 42/34/24T

Stredové zloženie

Sealed Cartridge Bearings, Square Taper

Reťaz

KMC Z8

Kazeta

SunRace 8-Speed, 11-34T

Brzda predná

Tektro M275 Hydraulic Disc, 160mm Rotor

Brzda zadná

Tektro M275 Hydraulic Disc, 160mm Rotor

Brzdové páky

Tektro M275 Hydraulic Disc

Riadidlá

Marin 31.8 Riser, 12mm Rise, 780mm Width

Predstavec

Marin Alloy, 31.8mm, 45mm

Gripy

Marin MTB, Closed End

Hlavové zloženie

FSA No.10-P

Sedlovka

Marin Alloy, 27.2mm

Sedlo

Marin MTB

Pedále

Nylon Platform

Geometria:

 XSSM (27.5)M (29)LXLXXL
ASTACK580.8585.5590616620.5625630
BREACH400415430430445465475
CHEADTUBE ANGLE68.5°68.5°68.5°68°68°68°68°
DHEADTUBE LENGTH100105110110115120125
ESEATTUBE ANGLE74°74°74°74°74°74°74°
FSEATTUBE LENGTH330381431431481520559
GTOPTUBE EFFECTIVE566.5583599.2606.6623644.2655.6
HBB HEIGHT307307307311.5311.5311.5311.5
IBB DROP48484861616161
JCHAINSTAY430430430455455455455
KWHEELBASE1084.51101.31118.21160117711991210
LSTANDOVER HEIGHT649.11663.03706.24716.44744.89773.66806.58
MFORK OFFSET46464646464646
SEATPOST DIAMETER27.227.227.227.227.227.227.2
HANDLEBAR WIDTH780780780780780780780
STEM LENGTH45454545454545
CRANK LENGTH170170170170170170170

Oznam

Pri bicykloch uvádzame výrobcami deklarované diely. Špecifikácie produktu  sa môžu  zo strany výrobcu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia, aby sa zlepšila ich funkčnosť alebo dizajn.

Popis produktu

Popis produktu

Špecifikácia:

 

  • Rám

    Series 1 6061 Aluminum, 27.5”/29" Wheels, Low Standover, 68mm BB shell, 135mm Forged Dropouts, Chainstay Mounted Disc Brakes

  • Vidlica

    SR Suntour XCM DS, 100mm Travel, Preload Adjustment, 46mm Offset

  • Ráfiky

    Marin, Double Wall Alloy

  • Náboj zadný

    Forged Alloy, Disc, 32H

  • Náboj predný

    Forged Alloy, Disc, 32H

  • Špice, niple

    Black Stainless Steel

  • Plášte

    MTB, 27.5/29x2.25"

  • Prehadzovačka

    Shimano Altus, 8-Speed

  • Prešmyk

    Shimano FD-TY700

  • Radiace páky

    Shimano Altus 3x8-Speed

  • Kľuky

    Alloy Crank, Steel Chainrings, 42/34/24T

  • Stredové zloženie

    Sealed Cartridge Bearings, Square Taper

  • Reťaz

    KMC Z8

  • Kazeta

    SunRace 8-Speed, 11-34T

  • Brzda predná

    Tektro M275 Hydraulic Disc, 160mm Rotor

  • Brzda zadná

    Tektro M275 Hydraulic Disc, 160mm Rotor

  • Brzdové páky

    Tektro M275 Hydraulic Disc

  • Riadidlá

    Marin 31.8 Riser, 12mm Rise, 780mm Width

  • Predstavec

    Marin Alloy, 31.8mm, 45mm

  • Gripy

    Marin MTB, Closed End

  • Hlavové zloženie

    FSA No.10-P

  • Sedlovka

    Marin Alloy, 27.2mm

  • Sedlo

    Marin MTB

  • Pedále

    Nylon Platform

 

Geometria:

Bolinas Ridge 2 geometry diagram
  XS S M (27.5) M (29) L XL XXL
STACK 580.8 585.5 590 616 620.5 625 630
REACH 400 415 430 430 445 465 475
HEADTUBE ANGLE 68.5° 68.5° 68.5° 68° 68° 68° 68°
HEADTUBE LENGTH 100 105 110 110 115 120 125
SEATTUBE ANGLE 74° 74° 74° 74° 74° 74° 74°
SEATTUBE LENGTH 330 381 431 431 481 520 559
TOPTUBE EFFECTIVE 566.5 583 599.2 606.6 623 644.2 655.6
BB HEIGHT 307 307 307 311.5 311.5 311.5 311.5
BB DROP 48 48 48 61 61 61 61
CHAINSTAY 430 430 430 455 455 455 455
WHEELBASE 1084.5 1101.3 1118.2 1160 1177 1199 1210
STANDOVER HEIGHT 649.11 663.03 706.24 716.44 744.89 773.66 806.58
FORK OFFSET 46 46 46 46 46 46 46
SEATPOST DIAMETER 27.2 27.2 27.2 27.2 27.2 27.2 27.2
HANDLEBAR WIDTH 780 780 780 780 780 780 780
STEM LENGTH 45 45 45 45 45 45 45
CRANK LENGTH 170 170 170 170 170 170 170

 

 

 

Parametre

Parametre

  • Modelový rok 2022, 2023
  • Pohlavie Muž
  • Farba Čierna, Modrá
  • Materiál rámu Alloy
  • Veľkosť kolies 29"
  • Počet prevodov 3x8 speed
  • Značka/výrobca MARIN   MARIN Dovozca do EÚ
    SLOGER, j.s.a.
    Čsl. armády 6, 934 01 Levice, Slovensko
    info@sloger.sk
    www.sloger.sk

Hodnotenie (0)

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Informácie o získavaní recenzií

Váhate s výberom? Ozvite sa nám.

Radi vám pomôžeme.
sadesport@sadesport.sk+421 917 555 567

Naša práca = naše hobby
Radi Vás o tom presvedčíme. Prinášame 
profesionálne a odborné poradenstvo. 
Na telefóne, na predajni, na chate.

Dbáme na kvalitu produktov
Predávame len to, za čo sa môžeme 100% zaručiť. 
Vyberáme pre Vás len osvedčené značky.

Široký výber bicyklov
Viac ako 1500 bicyklov a elektrobicyklov skladom
 ihneď k odberu, v predajni aj na našom e-shope.

Prihlásenie