Predajňa / bicykle: 0917 555 567

Pon - Pia 8:30 – 19:00 / So 8:00 – 13:00

Nákupný košík

V košíku nemáte žiadny tovar.

⚫Akciový kód: SUPERIOR10 ⚫Extra zľava -10% na skladové bicykle výrobcu SUPERIOR. Viac o akcii tu⚫ Akciový kód: SUPERIOR10⚫

MARIN RIFT ZONE 29" CARBON 2 2022, modrá/karbón

Rift Zone je bicykel orientovaný na rýchlosť. Dlhá, nízka geometria je agresívnejšia ako XC pretekársky bicykel, pre väčšiu kontrolu pri najvyššej rýchlosti a viac zábavy pri naháňaní sekúnd.

veľkosť bicyklov

Skladom posledný kus

Kód tovaru: 733929001

-33 %

4 299,00 €

2 888,00 €

2 406,65 € bez DPH

Objednajte ešte dnes do 12:00 a zásielka u vás môže byť utorok 28. 5.

Možnosti doručenia

Za nákup tohto tovaru získate 144 bodov do vernostného programu.

Základné informácie

x

Karbónový rám Fiber Front Triangle, Series 4.

x

Vidlica Fox Performance 34 Float, so zdvihom 130 mm.

x

Tlmič Fox Float with Reservoir, Performance Series, EVOL Air Spring.

x

4 piestové hydraulické brzdy Shimano SLX.

x

Prevodový set Shimano XT, 12 speed.

x

Plášte Maxxis  29x2.35".

x

Karbónový rám Fiber Front Triangle, Series 4.

x

Vidlica Fox Performance 34 Float, so zdvihom 130 mm.

x

Tlmič Fox Float with Reservoir, Performance Series, EVOL Air Spring.

x

4 piestové hydraulické brzdy Shimano SLX.

x

Prevodový set Shimano XT, 12 speed.

x

Plášte Maxxis  29x2.35".

Špecifikácia:

Rám

Unidirectional Carbon Fiber Front Triangle, Series 4 Alloy Rear End, 29” Wheels, 125mm Travel, MultiTrac Suspension Platform, 148x12mm Boost Thru-Axle, 73mm Threaded BB w/ ISCG05 Tabs

Vidlica

Fox Performance 34 Float, 130mm Travel, 3-Position Micro Adjust Compression Adjustment, Rebound Adjustment, 110x15mm Kabolt Axle, 44mm Offset

Tlmič

Fox Float with Reservoir, Performance Series, EVOL Air Spring, Climb Switch, Rebound Adjustment, Custom Tune, 210x50mm, M8x30mm Top, M8x25mm Bottom

Ráfiky

Marin Aluminum Double Wall, 29mm Inner, Welded Joint, Disc Specific, Tubeless Compatible

Náboj zadný

Shimano, Microspline 148x12mm, Disc, 32H

Náboj predný

Shimano, 110x15mm, Disc, 32H

Špice, niple

14g Black Stainless Steel

Plášte

Front: Maxxis Assegai 29x2.5”, 3C MaxxTerra, EXO, Tubeless Compatible Rear: Maxxis Aggressor 29x2.5”, 3C Maxx Terra, EXO, Tubeless Compatible

Prehadzovačka

Shimano XT, 12-Speed, SGS

Prešmyk

-

Radiace páky

Shimano SLX 12-Speed, I-Spec EV

Kľuky

FSA Gradient, Modular 1x, 32T Direct Mount Chainring, MegaTooth Technology, Mego EXO Spindle, Boost Spacing

Stredové zloženie

MEGAEVO BB, 73mm BSA Threaded

Reťaz

KMC X-12 Silver and Black

Kazeta

Shimano SLX M7100, 12-Speed, 10-51T

Brzda predná

Shimano SLX, 4-Piston Hydraulic Disc, Brake 203mm Rotor

Brzda zadná

Shimano SLX, 4-Piston Hydraulic Disc Brake, 180mm Rotor

Brzdové páky

Shimano SLX Hydraulic, I-Spec EV

Riadidlá

Marin 35mm 7000 Alloy Bar, 780mm Length, 5 Degree Up, 8 Degree Back

Predstavec

Marin CNC Stem, 35mm Length, 35mm Bar Bore

Gripy

Marin Single Clamp Locking

Hlavové zloženie

FSA No 42/47, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8" x 1 1/2”

Sedlovka

TranzX, YSP23JL, 1x Remote, Size S 125mm Travel, Size M and L 150mm Travel, Size XL 170mm Travel, 30.9mm

Sedlo

Marin Trail Speed Concept Pro

Pedále

nie sú súčasťou bicykla

Geometria:

  SMLXL
AASTACK602.6607.15611.7616.25
BBREACH430455480505
CCHEADTUBE ANGLE65.5°65.5°65.5°65.5°
DDHEADTUBE LENGTH100105110115
EESEATTUBE ANGLE76°76°76°76°
FFSEATTUBE LENGTH390400425430
GGTOPTUBE EFFECTIVE580.24606.36632.51658.6
HHBB HEIGHT344344344344
IIBB DROP34343434
JJCHAINSTAY425425425425
KKWHEELBASE1158.92118612131240.1
LLSTANDOVER HEIGHT691.84697.1717.83721.97
MMFORK OFFSET44444444
 SEATPOST DIAMETER30.930.930.930.9
 HANDLEBAR WIDTH780780780780
 STEM LENGTH35353535
 CRANK LENGTH170175175175

Oznam

Pri bicykloch uvádzame výrobcami deklarované diely. Špecifikácie produktu  sa môžu  zo strany výrobcu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia, aby sa zlepšila ich funkčnosť alebo dizajn.

Parametre

Parametre

  • Rok výroby 2022
  • Výrobca MARIN
  • Pohlavie Muž
  • Farba Čierna, Modrá
  • Materiál rámu Karbón
  • Veľkosť kolies 29"
  • Počet prevodov 1x12 speed
  • Značka MARIN

Hodnotenie (0)

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Informácie o získavaní recenzií

Váhate s výberom? Ozvite sa nám.

Radi vám pomôžeme.
sadesport@sadesport.sk+421 917 555 567

Naša práca = naše hobby
Radi Vás o tom presvedčíme. Prinášame profesionálne a odborné poradenstvo. 
Na telefóne, na predajni, na chate.

Dbáme na kvalitu produktov
Predávame len to, za čo sa môžeme 100% zaručiť. Vyberáme pre Vás len osvedčené značky.
 

Široký výber bicyklov
Viac ako 1500 bicyklov a elektrobicyklov skladom ihneď k odberu, v predajni aj na našom e-shope.
 

Dotaz na produkt zavrieť
Načíst
Kedy dostanem tovar? zavrieť

Skladom

Kuriér GLS 28. 5. 3,00 €
SADESPORT rozvoz bicyklov - Pov. Bystrica a okolie 29. 5. 10,00 €
Osobný odber zajtra zadarmo

Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.

Prihlásenie
Prihlásenie zavrieť

Cookies

Naša spoločnosť používa súbory cookies na správne fungovanie vášho obľúbeného e-shopu, na prispôsobenie obsahu stránok vašim potrebám, na štatistické a marketingové účely. Kliknutím na tlačidlo prijímam nám udelíte súhlas ich zberom a spracovaním, a my vám poskytneme ten najlepší zážitok z nakupovania.

Vaše nastavenie súborov cookie

Tu máte možnosť prispôsobiť soubory cookie v súladu s vlastnými preferenciami a neskôr nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v pätičke webu.

Technické cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie webu a všetkých funkcií, ktoré ponúkajú.

Personalizáciu prevádzame na základe vami prehliadnutého tovaru. Ďalej potom upravujeme zobrazovaný obsah podľa toho, čo vás zaujíma.

Tieto cookies nám umožňujú meranie výkonu nášho webu a za pomoci získaných dát potom môžeme zlepšovať zážitok z nakupovania zákazníkom.

Tieto cookies sú využívané reklamnými a sociálnymi sieťami vrátane Googlu na prenos osobných údajov a personalizáciu reklám, aby boli pre vás zaujímavé.